Transport.
Na czas. Na miejsce.

Transport.
Na czas. Na miejsce.

W ramach usług transportowych oferujemy:

Transport całopojazdowy

Nasza spółka specjalizuje się w transporcie krajowym typu FTL polegającym na transporcie towaru z miejsca odbioru do punktu wyznaczonego przez Klienta na podstawie warunków zlecenia dedykowanego.

Transport częściowy

Realizujemy przewóz ładunków częściowych na terenie całej Polski, wykorzystując przy tym nowoczesną flotę samochodów ciężarowych. Dzięki parowaniu ze sobą wielu ładunków umożliwia redukcję ceny względem zbliżonego czasu realizacji.

Logistyka kontraktowa

Dzięki wykorzystaniu powierzchni magazynowych zlokalizowanych na terenie całego kraju i pomagamy naszym Klientom zająć się pełnym outsourcingiem usług logistycznych związanych z transportem, magazynowaniem oraz dystrybucją.

Ogólnopolska sieć magazynowa

Dzięki naszej rozbudowanej sieci magazynów oraz Centrali logistycznych możemy przechowywać towar Klientów bez względu na jego gabaryty czy czas magazynowania. Ponadto jesteśmy w stanie przemieszczać go między magazynami.

Ponadto gwarantujemy:

Terminowość dostaw

Dzięki naszemu doświadczeniu i profesjonalnej logistyce opartej na wyspecjalizowanych systemach IT gwarantujemy terminowość realizowanych przez nas dostaw, a także dowóz towaru dokładnie na czas wskazany Klientowi w toku realizacji zlecenia.

Wieloletnie doświadczenie

20 letnia obecność na rynku pozwoliła nam na stałe podnoszenie naszych kwalifikacji jak również poszerzanie nabytej wiedzy. Dzięki naszemu doświadczeniu mamy pewność, że świadczone przez nas usługi są na najwyższym poziomie.

Wyspecjalizowany personel

Zatrudniamy jedynie profesjonalny i doświadczony personel będący podstawą należytej realizacji zleceń w branży usługowej. Nasi pracownicy to ludzie, stale podnoszący swoje kwalifikacje, dla których satysfakcja Klienta jest rzeczą najważniejszą.

Profesjonalne wyposażenie

W swoich zasobach posiadamy specjalistyczne auta, w których skład wchodzą systemy lokalizacyjne GPS, listwy mocujące, pasy transportowe do zabezpieczania ładunku, wózki, podłogi antypoślizgowe oraz koce transportowe.

Rozbudowana sieć oddziałów

Nasza sieć oddziałów zlokalizowanych w największych miastach w Polsce pozwala nam być stale blisko Klienta, zaś rozbudowana i sprawna organizacja jest gwarancją efektywnej realizacji pozwalająca na skracanie dystansu, czasu i redukcję ceny.

Ubezpieczenie usług i transportu

Z najwyższa troską podchodzimy do zamówionego przez Klienta towaru. W naszej działalności oferujemy pełen zakres ubezpieczenia zarówno od szkód powstałych podczas realizacji usługi, jak również powstałe podczas transportu towaru do Klienta.

Najwyższa jakość

Nasze niezwykłe przywiązanie do jakości świadczonych przez nas usług wynika z dbałości o satysfakcję Klienta. Dzięki wdrożonym procedurom ISO 9001:2008 a także stałej kontroli jakości realizowanych przez nas zleceń dbamy o spokój i zadowolenie naszych Klientów.

Niezawodna flota

Sprawne i niezawodne auta to gwarancja terminowości dostaw. Nasza flota, jej stan i niezawodność wyznaczają branżowe standardy. Każdy samochód wyposażony jest w system satelitarny monitoringu GPS oraz pasy mocujące i maty antypoślizgowe.

Obsługa Call Center

Nasz dział Call Center jest do stałej dyspozycji Klientów, dzięki czemu nie tylko monitorujemy jakość i przebieg realizacji naszych usług, ale także odpowiadamy na wszelkie pytania i zajmujemy się obsługa ewentualnych reklamacji.

Obsługa reklamacyjna

Nasi pracownicy zajmują się kompleksową obsługa reklamacyjną opartą na odbiorze zleceń reklamacyjnych, przyczynową klasyfikację uszkodzeń towarów, przepakowanie i zabezpieczenie zwróconego towaru w transporcie.

Zróżnicowane wsparcie operacyjne

Nad przebiegiem realizacji czuwa zespół będący w stałym kontakcie z Klientem za pośrednictwem rozmaitych kanałów komunikacyjnych. To nie tylko opieka koordynatora realizowanej usługi, ale także działu jakości i pracowników Call Center.

Bezpieczeństwo

Gwarancja bezpieczeństwa to nie tylko oferowane ubezpieczenia, to także spokój jaki gwarantujemy naszym Klientom, którzy zdecydowali się powierzyć realizacje usługi profesjonalistom. Dzięki nam Klient może być spokojny o każdy aspekt realizacji.

Sprawdź również naszą nową usługę Home Delivery!

Usługa Home Delivery jest skierowana zarówno do właścicieli sklepów internetowych oraz stacjonarnych. Świadczymy dostawy zamówionych towarów do Klientów rozszerzone o komfortowe usługi dodatkowe. Dwuosobowy zespół fachowców dostarczy, rozpakuje, dokona drobnego montażu i instalacji, ustawi w wyznaczonym miejscu, wyrzuci zbędne opakowania, a także zutylizuje zużyty sprzęt.

Doświadczeni
pracownicy

Wierzymy, że w branży usługowej najważniejsi są pracownicy. Tylko zatrudniony na stałe personel może właściwie identyfikować się z wartościami i celami firmy. Nasi pracownicy to wyszkoleni fachowcy, którym z pewnością można zaufać.

Bezpieczny
transport

Sprawna i niezawodna flota aut to gwarancja, terminowości. Nasza flota, jej stan i niezawodność wyznaczają branżowe standardy. Każdy samochód wyposażony jest system satelitarnego monitoringu GPS oraz pasy mocujące i maty antypoślizgowe.

Wielopoziomowa
kontrola jakości

W trosce o jak najwyższą jakoś serwisu świadczonego przez naszą firmę na bieżąco kontrolujemy przebieg realizacji zamówienia wykorzystując nowoczesne rozwiązania badające jakość i satysfakcję Klienta.

Spedycja

Świadczymy usługi transportu w zakresie przewożenia ładunków drobnicowych oraz całopojazdowych. Przewozimy ładunki z wykorzystaniem pojazdów chłodniczych, plandek a także firanek. Transporty realizujemy przy wykorzystaniu samochodów o szerokim spektrum ładowności.

Transport całopojazdowy

W ramach świadczenia usługi transportu FTL czyli całopojazdowego oferujemy naszym Klientom bezpieczny przewóz towaru w usłudze dedykowanej specjalnie dla niego. Transport polega na przewiezieniu ładunku od miejsca odbioru do miejsca dostawy. Nasza firma gwarantuje terminowość, bezpieczeństwo oraz dużą staranność podczas realizacji zlecenia.

Transport częściowy

Świadczymy również usługi LTL czyli dostaw towarów częściowych lub drobnicowych na terenie całej Polski. Zaletą tej usługi jest przewóz przesyłek drobnicowych. Dzięki takiej usłudze nasi Klienci mają nie tylko atrakcyjną ofertę cenową, ale również bezpieczną i terminową dostawę do miejsca docelowego.

Product Image

Przewozimy następujące grupy towarów:

Towary neutralne
Towary wymagające temperatury kontrolowanej
Towary niestandardowe
Atrakcyjne warunki cenowe

Dzięki dużej ilości zleceń oraz własnej sieci transportowej, którą rozwijamy jesteśmy wstanie zaproponować atrakcyjne warunki cenowe łącząc ze sobą zlecenia dzięki systemowi wspólnego planowania tras. Posiadamy również ruch wahadłowy między naszymi magazynami rozlokowanymi w całej Polsce.

Terminowość dostaw

Zdajemy sobie sprawę, że w handlu liczy się czas, dlatego oferowana przez nas usługa transportu całościowego i cześciowego skierowana jest na minimalizację czasu realizacji. Osiągamy ten cel dzięki umiejętnemu planowaniu tras i procesów logistycznych, a także własciwemu grupowaniu dostaw ze względu na strefy.

Wyspecjalizowana logistyka

Lata doświadczenia pozwoliły nam na osiągnięcie doskonałej praktyki planowania począwszy od załadunku towaru, poprzez transport, aż po rozładunek. Dzieki wsparciu najnowocześniejszych technologii, a także pracy doświadczonego personelu mamy pewność, że efektywność naszych dostaw stoi na najwyższym poziomie.

Bezpieczeństwo

Transport powierzonych nam towarów traktujemy z najwyżsżą troską. Nasze samochody zaopatrzone są we wszelkie systemy zabezpieczeń pozwalające nam na dowiezienie towaru bez najmniejszych uszkodzeń. Dzięki temu mamy pewność, że minimalizacja współczynnika strat przekłada się na maksymalizację zadowolenia naszych Klientów.

Magazyny i centra logistyczne

Posiadamy swoją, rozbudowaną sieć magazynów oraz centr logistycznych zlokalizowanych na terenie całej Polski. Dzięki nim możemy świadczyć profesjonalne usługi związane z logistyką magazynową.

Posiadamy 3 centra logistyczne zlokalizowane w: Warszawie, Sosnowcu oraz Łodzi, a także sieć magazynów w: Annopolu, Białymstoku, Bydgoszczy, Gdańsku, Katowicach, Kielcach, Koszalinie, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Olsztynie, Opolu, Piasecznie, Piotrkowie Trybunalski, Poznaniu, Rzeszowie, Szczecinie, Warszawie i Wrocławiu.

W ramach usługi magazynowania oferujemy:

• zarządzanie zleceniem na wejściu i wyjściu z magazynu,

• składowanie krótko i długo-terminowe,

• kompletacja zamówień,

• pakowanie wg. potrzeb Klienta,

• zarządzanie uszkodzeniami,

• przepakowywanie,

• dystrybucja.

Dystrybucja

Usługa dystrybucji towarów to złożony proces logistyczny. Produkty zamówione przez Klientów salonów sprzedażowych są transportowane do naszego magazynu centralnego, w którym następuje sortowanie oraz planowanie dystrybucji. Następnie towar transportowany jest do Klientów. W ramach tego serwisu poza transportem i dystrybucją świadczymy również usługę wniesienia, oraz montażu - w zależności od potrzeb Klienta.

Autorski program WMS

Nasz autorski system magazynowy WMS pozwala nam kompleksowo i profesjonalnie zarządzać powierzchnią magazynową, towarami magazynowymi oraz nadzorować ruchami magazynowymi miedzy Klientami oraz jego oddziałami.

Logistyka kontraktowa

Logistyka kontraktowa stanowi kluczowy element współczesnego łańcucha dystrybucyjnego opartego na outsourcingowaniu procesu logistycznego. Dzięki takiemu rozwiązaniu firmy nie posiadające wyspecjalizowanej floty jak również firmy, które chcą powierzyć rozległy proces przerzutowo-transportowy zyskują możliwość płynnej dystrybucji towaru na terenie całego kraju jak i za granicą.

Screenshot

Realizuj dostawy jednym kliknięciem

Naszym zadaniem jest uprościć proces dystrybucyjny naszych kontrahentów. W DTS zdajemy sobie sprawę jak skomplikowanym procesem jest dostawa towaru do Klienta biznesowego i indywidualnego, dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy kompleksową logistkę kontraktową mającą na celu pełen outsourcing odbioru towaru od Klienta, jego zabezpieczenie i magazynowanie, jak również dystrybucję na terenie kraju. Chcemy by ów złożony proces po stronie Klienta sprowadzał się do jednego kliknięcia dając tym samym naszym Klientom możliwość pełniej logistyki długofalowej opartej na zasobach doświadczonej firmy jaką jest DTS Transport.

W ramach logistyki kontraktowej oferujemy pełen wachlarz usług magazynowo-spedycyjnych od momentu odbioru towaru od Klienta po finalny proces jego dystrybucji.

Odbiór towarów
od Klienta

Dzięki wyspecjalizowanemu procesowi kompletacji towaru, jak również jego klasyfikowania jesteśmy w stanie przeprowadzić błyskawiczny proces odbioru towaru od Klienta zgodnie z wyznaczonym przez niego systemem katalogowym. Odbierany towar podlega należytemu zabezpieczeniu jak również przewozowi w samochodach zaopatrzonych we wszelkie systemy minimalizujące uszkodzenia (W tym maty antypoślizgowe, pasy mocujące i wiele innych).

Magazynowanie i zabezpieczenie towaru

Odebrany towaru podlega należytemu procesowi kompletacji, a następnie jest katalogowany i wprowadzany do systemu magazynowego mającego na celu jego efektywne wydawanie. Każdy element jest zabezpieczany w procesie magazynowania dzięki czemu mamy 100% pewność, że towar odebrany od Klienta trafi do jego odbiorców w stanie nienaruszonym.

Kompleksowa usługa dystrybucyjna

Zmagazynowany towar podlega procesowi kompletacji i zabezpieczenia do transportu, a następnie jest dystrybuowany do odbiorców biznesowych i indywidualnych. Kluczową rolę w procesie dystrybucji odgrywa system planowania logistycznego DTS, którego celem jest dostarczenie towaru w terminie i z zachowaniem wszelkich zaleceń Klienta.

BEZPIECZEŃSTWO

Bezpieczeństwo w postaci posiadanych polis ubezpieczeniowych i gwarancja, którą otrzymuje Klient od nas w postaci rękojmi za wykonywane usługi, pokazuje troskę, z jaką firma podchodzi do rzeczy Klienta.

OC Działalności

Ubezpieczenie OC Działalności od wszystkich ryzyk utraty lub uszkodzenia mienia podczas wykonywania pracy na do kwoty 1 mln PLN.

OC Przewoźnika Drogowego

Ubezpieczenie OC Przewoźnika Drogowego w transporcie krajowym oraz międzynarodowym obejmuje szkody powstałe podczas wykonywania transportu polegającego na utracie lub uszkodzeniu przesyłki do kwoty 3 mln PLN.

OC Spedytora

Ubezpieczenie OC Spedytora obejmuje wszystkie szkody powstałe podczas wykonywania zawartej umowy spedycyjnej polegających na utracie lub uszkodzeniu przesyłki.

Nasza flota

Grupa DTS dysponuje flotą ponad 115 ujednoliconych samochodów dostawczych marki Mercedes Benz, którymi każdego dnia realizuje usługi transportowe dla swoich Klientów. Wszystkie nasze auta przystosowane są do przewozu ładunków delikatnych, wymagających dokładnego zamocowania podczas transportu. Na wyposażeniu każdego pojazdu znajdują się:

• komplet pasów mocujących,
• koce służące do izolowania poszczególnych elementów,
• GPS, CB radio oraz inne urządzenia do łączności,
• podłogi antypoślizgowe,
• zabudowa kontenerowa.

Przywiązujemy ogromną wagę do bezpieczeństwa przewożonego ładunku. Średni wiek naszych aut nie przekracza 3 lat. Nasza flota, jej stan jest regularnie kontrolowany w autoryzowanych stacjach obsługi. Ponadto nasze samochody posiadają normę emisji spalin Euro 5.

Team Member
Tandem IVECO + przyczepa
90 m3, DMC 28T

To zestaw wykorzystywany przy dużych transportach międzynarodowych. Jego kubatura i ładowność z powodzeniem wystarczą, aby przewieźć niemal dowolna ilość towaru choćby na koniec Świata.

Team Member
Iveco
45 m3, DMC 12000 kg

Ciężarówki tej klasy to już sprzęt do realizacji najcięższych zadań. Wyposażone w windy o ładowności 2T mogą bezpiecznie przewieźć dowolny ładunek zarówno w kraju, jak i zagranicą.

Team Member
MAN
35 m3, DMC 7500 kg

To samochody ciężarowe do logistyki miejskiej. Dzięki swojej masie całkowitej - 7.5T mogą wjechać do miasta bez specjalnych pozwoleń. Duża ładowność czynią z nich podstawowy środek transportu przy większych zleceniach.

Team Member
Mercedes Sprinter kontener
18 m3, DMC 3.5T

Najliczniejsza grupa samochodów w naszej flocie. Doskonale sprawdza się w logistyce miejskiej. Zabudowa kontenerowa ułatwia załadunek i bezpieczne umocowanie towaru. Każdy meblowóz wyposażony jest w pasy i listwy do mocowania ładunków delikatnych, takich jak meble czy sprzęt RTV/AGD.

Team Member
Mercedes Sprinter furgon
12 m3, DMC 3.5T

Samochody te świetnie spisują się w dalekich trasach. Ich główne atuty to małe spalanie, duża prędkość, oraz wysoki komfort. Dzięki niemu pracownicy szybko i bezpiecznie mogą dowieźć ładunek do celu.

Team Member
Peugeot Partner
3 m3, DMC 2.5T

To najmniejszy pojazd w naszej flocie. Wykorzystywany w dostawach towaru drobnicowego do Klientów. Często też wykorzystywany przez ekipy pracowników, jako środek transportu osobistego.

Pełen przekrój stosowanych pojazdów pozwala nam na zaoferowanie pojazdu dokładnie dopasowanego do potrzeb zamawiającego usługę.

Logo

DTS Transport
ul. Wał Miedzeszyński 251
04-866 Warszawa

centrala@dts.pl
+48 (22) 526 1000

KONTAKT

Skontaktuj się z nami

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami.

Nasz dział handlowy z przyjemnością odpowie na wszystkie Państwa pytania, jak również przygotuje atrakcyjną ofertę handlową.

CENTRALA

DTS Transport
ul. Wał Miedzeszyński 251
04-866 Warszawa

E-mail: centrala@dts.pl
Telefon: +48 (22) 526 1000 

Napisz do nas